Kadeti Dinama za naslov prestigli Hajduk

Nakon što su Dinamovi seniori i juniori osigurali naslove državnih prvaka u svojim kategorijama, i kadeti su nastavili njihovim putem...

Iako su kadeti Hajduka sredinom svibnja u Zagrebu protiv Dinama upisali neriješen rezultat (2:2), u samoj su završnici prvenstva propustili osigurati naslov prvaka Hrvatske.

Modri su mladići to maksimalno iskoristili i titulu proslavili uvjerljivom pobjedom protiv Splita u posljednjem prvenstvenom kolu. Pobijedili su s čistih 5:0, a dodatnu je radost donio povratak Matea Kovačića nakon ozljede.

Dinamo je natjecanje završio s dva boda prednosti nad Hajdukom (80-78), a niti jedan sastav u cijelom prvenstvu nije okusio gorčinu poraza.

Na kadetskoj je ljestvici treće mjesto osvojila Rijeka, a četvrto Varteks. Dinamovi su juniori svoje prvo mjesto osvojili s tri boda viška (64-61) nad vječnim rivalima iz Splita.

Iz obje su kategorije ispali predstavnici Istre i Hrvatskog dragovoljca.

• LeBronWade   03.06.2010. u 12:43
    i onda dinamo dovodi bezvezne strance a igrači su mu pred nosom
    LeBronWade
    Bravo majstore!Pišeš gluposti!
    +3
  • DavyJones   31.05.2010. u 17:27
    @hyper-white u pravu si! dinamovi kadeti vec sada imaju gen pobjednika....:-)
  • hyper-white   31.05.2010. u 16:08
    ma daj...sramota.jeben ja dinamove kadete i njihov "fair play".ali dobro,ti naslovi juniorskih i kadetskih prvenstava i nisu toliko bitni,bitnije je tko iskoči kao materijal za budućnost.
    hyper-white
    +3

MAXtv Prva liga

Kek na noge Ćiri: "Svi su protiv Rijeke na 120 posto. Bez fanatične borbenosti neće ići"
21.11.2014. 17:33
UEFA svrstala Kramarića odmah iza Ronalda: "Preporođen poslije Dinama, postao je vrlo tražena roba"
21.11.2014. 14:04
Tudor: "Odmah bih potpisao igru s Poljuda, a sve osim pobjede Dinama bilo bi iznenađenje"
21.11.2014. 14:51
Dinamo napunio akumulatore za derbi: "Hajduk ne smijemo podcijeniti, Tudor radi jako dobar posao"
21.11.2014. 14:27
Henriquez: "Nadam se da mogu ponovno srušiti Hajduk, pripremam se za to"
21.11.2014. 12:57