Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

ABA liga 2012/13 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

ABA liga

1. kolo

28.09.2012. 18:00Široki Primorka63 : 69IgokeaIzvještaj
28.09.2012. 20:00Partizan NIS81 : 74ZadarIzvještaj
29.09.2012. 17:00Radnički65 : 71Union OlimpijaIzvještaj
29.09.2012. 20:00Budućnost VOLI74 : 78CedevitaIzvještaj
29.09.2012. 20:30Cibona72 : 77MZT Skoplje AerodromIzvještaj
29.09.2012. 21:00Split87 : 81Crvena zvezda mtsIzvještaj
30.09.2012. 18:00Krka71 : 56Szolnoki OlajIzvještaj

2. kolo

02.10.2012. 18:00Zadar98 : 81Crvena zvezda mtsIzvještaj
02.10.2012. 18:00Union Olimpija82 : 73SplitIzvještaj
03.10.2012. 18:00Szolnoki Olaj75 : 71CibonaIzvještaj
03.10.2012. 18:00Igokea70 : 61Budućnost VOLIIzvještaj
03.10.2012. 18:00Partizan NIS79 : 60KrkaIzvještaj
03.10.2012. 18:00Cedevita86 : 68RadničkiIzvještaj
03.10.2012. 20:15MZT Skoplje Aerodrom63 : 59Široki PrimorkaIzvještaj

3. kolo

06.10.2012. 17:00Cibona80 : 72Partizan NISIzvještaj
06.10.2012. 19:00Split74 : 71CedevitaIzvještaj
07.10.2012. 17:00Budućnost VOLI81 : 71MZT Skoplje AerodromIzvještaj
07.10.2012. 18:00Široki Primorka102 : 101 *Szolnoki OlajIzvještaj
07.10.2012. 18:00Crvena zvezda mts87 : 76Union OlimpijaIzvještaj
08.10.2012. 20:30Krka78 : 62ZadarIzvještaj
08.10.2012. 20:30Radnički73 : 78IgokeaIzvještaj

4. kolo

13.10.2012. 17:00Szolnoki Olaj50 : 75Budućnost VOLIIzvještaj
13.10.2012. 20:00Igokea79 : 64SplitIzvještaj
13.10.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom75 : 83RadničkiIzvještaj
14.10.2012. 17:00Cedevita68 : 66Crvena zvezda mtsIzvještaj
14.10.2012. 18:00Krka69 : 67CibonaIzvještaj
14.10.2012. 19:00Partizan NIS65 : 62Široki PrimorkaIzvještaj
15.10.2012. 20:30Zadar66 : 78Union OlimpijaIzvještaj

5. kolo

19.10.2012. 20:00Crvena zvezda mts75 : 76IgokeaIzvještaj
20.10.2012. 17:00Radnički97 : 72Szolnoki OlajIzvještaj
20.10.2012. 20:30Split73 : 65MZT Skoplje AerodromIzvještaj
21.10.2012. 17:00Cibona90 : 81 *ZadarIzvještaj
21.10.2012. 18:00Široki Primorka73 : 68KrkaIzvještaj
21.10.2012. 20:00Budućnost VOLI62 : 81Partizan NISIzvještaj
22.10.2012. 20:30Union Olimpija71 : 75CedevitaIzvještaj

6. kolo

27.10.2012. 17:00MZT Skoplje Aerodrom60 : 75Crvena zvezda mtsIzvještaj
27.10.2012. 17:00Cibona69 : 63Široki PrimorkaIzvještaj
27.10.2012. 19:00Krka51 : 66Budućnost VOLIIzvještaj
27.10.2012. 19:00Szolnoki Olaj75 : 67SplitIzvještaj
28.10.2012. 17:00Cedevita67 : 83ZadarIzvještaj
28.10.2012. 19:00Partizan NIS91 : 80RadničkiIzvještaj
29.10.2012. 20:30Igokea87 : 82Union OlimpijaIzvještaj

7. kolo

03.11.2012. 17:00Radnički84 : 71KrkaIzvještaj
03.11.2012. 19:00Široki Primorka80 : 71ZadarIzvještaj
03.11.2012. 19:00Crvena zvezda mts103 : 74Szolnoki OlajIzvještaj
03.11.2012. 21:00Budućnost VOLI60 : 64CibonaIzvještaj
04.11.2012. 17:00Split72 : 79Partizan NISIzvještaj
05.11.2012. 20:30Union Olimpija60 : 64MZT Skoplje AerodromIzvještaj
05.11.2012. 20:30Cedevita78 : 76IgokeaIzvještaj

8. kolo

10.11.2012. 17:00Krka79 : 68SplitIzvještaj
10.11.2012. 17:00Cibona81 : 85RadničkiIzvještaj
10.11.2012. 19:00Zadar61 : 60IgokeaIzvještaj
11.11.2012. 18:00Union Olimpija83 : 63Szolnoki Olaj-
11.11.2012. 19:00Široki Primorka70 : 76Budućnost VOLIIzvještaj
11.11.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom74 : 61CedevitaIzvještaj
11.11.2012. 21:00Partizan NIS78 : 92Crvena zvezda mtsIzvještaj

9. kolo

17.11.2012. 16:30Split72 : 62CibonaIzvještaj
17.11.2012. 17:00Radnički73 : 59Široki PrimorkaIzvještaj
17.11.2012. 19:00Budućnost VOLI76 : 60ZadarIzvještaj
17.11.2012. 20:15Igokea79 : 55MZT Skoplje AerodromIzvještaj
18.11.2012. 19:00Cedevita91 : 86Szolnoki OlajIzvještaj
18.11.2012. 19:00Crvena zvezda mts79 : 61KrkaIzvještaj
19.11.2012. 20:30Union Olimpija82 : 86Partizan NISIzvještaj

10. kolo

24.11.2012. 17:00Szolnoki Olaj78 : 82IgokeaIzvještaj
24.11.2012. 17:00Cibona63 : 71Crvena zvezda mtsIzvještaj
24.11.2012. 19:00Budućnost VOLI80 : 78RadničkiIzvještaj
24.11.2012. 20:30Zadar68 : 76MZT Skoplje AerodromIzvještaj
24.11.2012. 21:00Široki Primorka101 : 64SplitIzvještaj
25.11.2012. 17:00Partizan NIS58 : 55CedevitaIzvještaj
25.11.2012. 18:00Krka79 : 76Union OlimpijaIzvještaj

11. kolo

01.12.2012. 17:00Radnički92 : 79ZadarIzvještaj
01.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom87 : 54Szolnoki OlajIzvještaj
01.12.2012. 21:00Split71 : 69Budućnost VOLIIzvještaj
02.12.2012. 17:00Cedevita97 : 78KrkaIzvještaj
02.12.2012. 17:00Crvena zvezda mts69 : 57Široki PrimorkaIzvještaj
02.12.2012. 19:00Union Olimpija87 : 82CibonaIzvještaj
02.12.2012. 20:30Igokea73 : 50Partizan NISIzvještaj

12. kolo

08.12.2012. 17:00Radnički72 : 63SplitIzvještaj
08.12.2012. 17:00Krka63 : 83IgokeaIzvještaj
08.12.2012. 19:00Zadar72 : 54Szolnoki OlajIzvještaj
08.12.2012. 19:00Budućnost VOLI72 : 63Crvena zvezda mtsIzvještaj
09.12.2012. 17:00Cibona73 : 64CedevitaIzvještaj
09.12.2012. 19:00Partizan NIS68 : 58MZT Skoplje AerodromIzvještaj
10.12.2012. 20:30Široki Primorka80 : 83Union OlimpijaIzvještaj

13. kolo

15.12.2012. 17:00Split75 : 78ZadarIzvještaj
15.12.2012. 19:00Crvena zvezda mts87 : 73RadničkiIzvještaj
15.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom92 : 88KrkaIzvještaj
15.12.2012. 21:00Igokea94 : 88CibonaIzvještaj
16.12.2012. 17:00Szolnoki Olaj70 : 68Partizan NISIzvještaj
17.12.2012. 18:30Cedevita90 : 69Široki PrimorkaIzvještaj
17.12.2012. 20:30Union Olimpija95 : 92 *Budućnost VOLIIzvještaj

14. kolo

18.12.2012. 20:00Crvena zvezda mts94 : 67SplitIzvještaj
19.12.2012. 18:00Szolnoki Olaj72 : 69KrkaIzvještaj
19.12.2012. 20:00Zadar80 : 78Partizan NISIzvještaj
20.12.2012. 18:00Cedevita84 : 75Budućnost VOLIIzvještaj
20.12.2012. 20:00Union Olimpija81 : 75RadničkiIzvještaj
20.12.2012. 20:00Igokea89 : 73Široki PrimorkaIzvještaj
20.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom82 : 76CibonaIzvještaj

15. kolo

22.12.2012. 17:00Krka58 : 66Partizan NISIzvještaj
22.12.2012. 19:00Crvena zvezda mts88 : 79ZadarIzvještaj
23.12.2012. 17:00Split78 : 70Union OlimpijaIzvještaj
23.12.2012. 17:00Široki Primorka71 : 72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
23.12.2012. 17:00Cibona97 : 71Szolnoki OlajIzvještaj
23.12.2012. 19:00Radnički85 : 77CedevitaIzvještaj
24.12.2012. 20:15Budućnost VOLI76 : 71IgokeaIzvještaj

16. kolo

05.01.2013. 17:00Szolnoki Olaj69 : 75Široki PrimorkaIzvještaj
05.01.2013. 17:00Cedevita72 : 75SplitIzvještaj
05.01.2013. 17:00Igokea88 : 85RadničkiIzvještaj
05.01.2013. 19:00Union Olimpija56 : 70Crvena zvezda mtsIzvještaj
05.01.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom69 : 76Budućnost VOLIIzvještaj
05.01.2013. 21:00Partizan NIS74 : 68CibonaIzvještaj
06.01.2013. 17:00Zadar65 : 67KrkaIzvještaj

17. kolo

12.01.2013. 18:30Cibona78 : 86KrkaIzvještaj
12.01.2013. 19:00Široki Primorka87 : 80Partizan NISIzvještaj
12.01.2013. 19:00Split60 : 68IgokeaIzvještaj
12.01.2013. 19:00Budućnost VOLI88 : 63Szolnoki OlajIzvještaj
13.01.2013. 17:00Crvena zvezda mts90 : 65CedevitaIzvještaj
13.01.2013. 19:00Union Olimpija88 : 81ZadarIzvještaj
14.01.2013. 20:30Radnički89 : 83MZT Skoplje Aerodrom-

18. kolo

19.01.2013. 17:00Zadar78 : 76CibonaIzvještaj
19.01.2013. 17:00Szolnoki Olaj66 : 78RadničkiIzvještaj
19.01.2013. 19:00Igokea80 : 77Crvena zvezda mtsIzvještaj
19.01.2013. 19:00Cedevita73 : 67Union OlimpijaIzvještaj
19.01.2013. 19:00MZT Skoplje Aerodrom93 : 84 *SplitIzvještaj
19.01.2013. 21:00Partizan NIS63 : 50Budućnost VOLIIzvještaj
20.01.2013. 19:00Krka74 : 71Široki PrimorkaIzvještaj

19. kolo

26.01.2013. 17:00Zadar73 : 74CedevitaIzvještaj
26.01.2013. 19:00Union Olimpija69 : 63IgokeaIzvještaj
26.01.2013. 19:00Split62 : 70Szolnoki OlajIzvještaj
26.01.2013. 21:00Budućnost VOLI74 : 66KrkaIzvještaj
27.01.2013. 17:00Široki Primorka81 : 89CibonaIzvještaj
27.01.2013. 19:00Crvena zvezda mts87 : 72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
28.01.2013. 20:30Radnički78 : 76Partizan NISIzvještaj

20. kolo

02.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj83 : 96Crvena zvezda mtsIzvještaj
02.02.2013. 17:00Cibona60 : 73Budućnost VOLIIzvještaj
02.02.2013. 19:00Zadar76 : 81Široki PrimorkaIzvještaj
02.02.2013. 19:00Partizan NIS68 : 59SplitIzvještaj
02.02.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom76 : 87Union OlimpijaIzvještaj
03.02.2013. 17:00Igokea56 : 64CedevitaIzvještaj
03.02.2013. 19:00Krka52 : 77RadničkiIzvještaj

21. kolo

16.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj89 : 72Union OlimpijaIzvještaj
16.02.2013. 19:00Split61 : 71KrkaIzvještaj
16.02.2013. 19:00Budućnost VOLI65 : 57Široki PrimorkaIzvještaj
17.02.2013. 17:00Cedevita78 : 80MZT Skoplje AerodromIzvještaj
17.02.2013. 21:00Crvena zvezda mts84 : 76Partizan NISIzvještaj
18.02.2013. 20:30Igokea90 : 75ZadarIzvještaj
18.02.2013. 20:30Radnički105 : 101 *CibonaIzvještaj

22. kolo

22.02.2013. 20:30MZT Skoplje Aerodrom77 : 81IgokeaIzvještaj
23.02.2013. 16:00Cibona81 : 73SplitIzvještaj
23.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj64 : 59CedevitaIzvještaj
23.02.2013. 20:00Partizan NIS71 : 73Union OlimpijaIzvještaj
24.02.2013. 19:00Krka52 : 57Crvena zvezda mtsIzvještaj
24.02.2013. 21:00Zadar60 : 72Budućnost VOLIIzvještaj
25.02.2013. 20:30Široki Primorka85 : 100RadničkiIzvještaj

23. kolo

01.03.2013. 18:00Union Olimpija76 : 63KrkaIzvještaj
02.03.2013. 17:00Crvena zvezda mts97 : 95CibonaIzvještaj
02.03.2013. 19:00Split88 : 83 *Široki PrimorkaIzvještaj
02.03.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom94 : 69ZadarIzvještaj
02.03.2013. 21:00Radnički78 : 63Budućnost VOLIIzvještaj
03.03.2013. 17:00Cedevita76 : 77Partizan NISIzvještaj
04.03.2013. 20:30Igokea86 : 84Szolnoki OlajIzvještaj

24. kolo

09.03.2013. 19:00Budućnost VOLI66 : 47SplitIzvještaj
09.03.2013. 19:00Zadar75 : 68RadničkiIzvještaj
10.03.2013. 17:00Cibona74 : 62Union OlimpijaIzvještaj
10.03.2013. 17:00Partizan NIS73 : 64IgokeaIzvještaj
10.03.2013. 19:00Szolnoki Olaj81 : 72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
11.03.2013. 18:30Krka62 : 63CedevitaIzvještaj
11.03.2013. 20:30Široki Primorka78 : 74Crvena zvezda mtsIzvještaj

25. kolo

14.03.2013. 19:00Split63 : 81RadničkiIzvještaj
15.03.2013. 20:30Union Olimpija82 : 85Široki PrimorkaIzvještaj
16.03.2013. 19:00Crvena zvezda mts79 : 63Budućnost VOLIIzvještaj
16.03.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom66 : 64Partizan NISIzvještaj
17.03.2013. 17:00Szolnoki Olaj90 : 79ZadarIzvještaj
17.03.2013. 17:00Cedevita92 : 78CibonaIzvještaj
17.03.2013. 20:15Igokea84 : 75KrkaIzvještaj

26. kolo

23.03.2013. 18:00Cibona78 : 87IgokeaIzvještaj
23.03.2013. 20:00Partizan NIS83 : 69Szolnoki OlajIzvještaj
23.03.2013. 20:00Krka68 : 80MZT Skoplje AerodromIzvještaj
23.03.2013. 20:00Radnički80 : 75Crvena zvezda mtsIzvještaj
23.03.2013. 20:00Budućnost VOLI79 : 75Union OlimpijaIzvještaj
23.03.2013. 20:00Široki Primorka75 : 77CedevitaIzvještaj
24.03.2013. 17:00Zadar85 : 68SplitIzvještaj

ABA liga, završnica

Polufinale

25.04.2013. 17:00Crvena zvezda mts79 : 78RadničkiIzvještaj
25.04.2013. 21:00Igokea57 : 63Partizan NISIzvještaj

Finale

27.04.2013. 20:30Crvena zvezda mts63 : 71Partizan NISIzvještaj