Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Asobal liga 2012/13 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

1. kolo

08.09.2012.Fraikin Granollers26 : 26Academia Octavio VigoIzvještaj
08.09.2012.Huesca22 : 20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
08.09.2012.Reale Ademar Leon30 : 26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
08.09.2012.Aragon28 : 27ARS Palma Del RioIzvještaj
08.09.2012.Ciudad Encantada31 : 25CangasIzvještaj
08.09.2012.Cuatro Rayas Valladolid28 : 30Villa de ArandaIzvještaj
11.09.2012.Barcelona26 : 19Helvetia AnaitasunaIzvještaj
12.09.2012.Atletico de Madrid31 : 23Naturhouse La RiojaIzvještaj

2. kolo

15.09.2012.Fertiberia Puerto Sagunto30 : 23Fraikin GranollersIzvještaj
15.09.2012.Villa de Aranda29 : 31Ciudad EncantadaIzvještaj
15.09.2012.Quabit BM Guadalajara27 : 33Atletico de MadridIzvještaj
15.09.2012.ARS Palma Del Rio28 : 40BarcelonaIzvještaj
15.09.2012.Academia Octavio Vigo27 : 35AragonIzvještaj
15.09.2012.Cangas21 : 20HuescaIzvještaj
16.09.2012.Naturhouse La Rioja32 : 18Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
16.09.2012.Helvetia Anaitasuna30 : 34Reale Ademar LeonIzvještaj

3. kolo

21.09.2012.Barcelona36 : 21Academia Octavio VigoIzvještaj
21.09.2012.Aragon33 : 22Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
21.09.2012.Huesca29 : 25Villa de ArandaIzvještaj
21.09.2012.Fraikin Granollers26 : 20CangasIzvještaj
22.09.2012.Naturhouse La Rioja26 : 25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
22.09.2012.Reale Ademar Leon32 : 18ARS Palma Del RioIzvještaj
22.09.2012.Atletico de Madrid36 : 31Helvetia AnaitasunaIzvještaj
22.09.2012.Cuatro Rayas Valladolid27 : 28Ciudad EncantadaIzvještaj

4. kolo

29.09.2012.Cangas25 : 32AragonIzvještaj
29.09.2012.Villa de Aranda31 : 26Fraikin GranollersIzvještaj
29.09.2012.Helvetia Anaitasuna23 : 27Naturhouse La RiojaIzvještaj
29.09.2012.ARS Palma Del Rio28 : 32Atletico de MadridIzvještaj
29.09.2012.Academia Octavio Vigo22 : 22Reale Ademar LeonIzvještaj
29.09.2012.Quabit BM Guadalajara31 : 29Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
29.09.2012.Fertiberia Puerto Sagunto15 : 34BarcelonaIzvještaj
29.09.2012.Ciudad Encantada30 : 30HuescaIzvještaj

5. kolo

02.10.2012.Barcelona40 : 25CangasIzvještaj
02.10.2012.Atletico de Madrid28 : 25Academia Octavio VigoIzvještaj
03.10.2012.Reale Ademar Leon36 : 26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
06.10.2012.Cuatro Rayas Valladolid26 : 34HuescaIzvještaj
06.10.2012.Naturhouse La Rioja33 : 27ARS Palma Del RioIzvještaj
06.10.2012.Quabit BM Guadalajara25 : 22Helvetia AnaitasunaIzvještaj
06.10.2012.Aragon20 : 22Villa de ArandaIzvještaj
07.10.2012.Fraikin Granollers22 : 26Ciudad EncantadaIzvještaj

6. kolo

10.10.2012.Villa de Aranda19 : 31BarcelonaIzvještaj
10.10.2012.Fertiberia Puerto Sagunto29 : 31Atletico de MadridIzvještaj
10.10.2012.Cangas29 : 28Reale Ademar LeonIzvještaj
12.10.2012.Academia Octavio Vigo33 : 31Naturhouse La RiojaIzvještaj
13.10.2012.Huesca24 : 25Fraikin GranollersIzvještaj
13.10.2012.Ciudad Encantada24 : 26AragonIzvještaj
13.10.2012.ARS Palma Del Rio28 : 26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
14.10.2012.Helvetia Anaitasuna29 : 29Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj

7. kolo

16.10.2012.Barcelona38 : 24Ciudad EncantadaIzvještaj
17.10.2012.Reale Ademar Leon35 : 21Villa de ArandaIzvještaj
20.10.2012.Aragon24 : 29HuescaIzvještaj
20.10.2012.Helvetia Anaitasuna29 : 25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.10.2012.Naturhouse La Rioja34 : 19Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
20.10.2012.Cuatro Rayas Valladolid25 : 23Fraikin GranollersIzvještaj
21.10.2012.Quabit BM Guadalajara25 : 24Academia Octavio VigoIzvještaj
21.10.2012.Atletico de Madrid34 : 13CangasIzvještaj

8. kolo

26.10.2012. 20:45Academia Octavio Vigo28 : 38Helvetia AnaitasunaIzvještaj
27.10.2012. 18:15Fertiberia Puerto Sagunto29 : 23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
27.10.2012. 18:30Cangas30 : 31Naturhouse La RiojaIzvještaj
27.10.2012. 18:30Ciudad Encantada30 : 26Reale Ademar LeonIzvještaj
27.10.2012. 19:00Villa de Aranda25 : 30Atletico de MadridIzvještaj
27.10.2012. 19:00ARS Palma Del Rio25 : 26Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
27.10.2012. 20:15Huesca25 : 30BarcelonaIzvještaj
28.10.2012. 18:00Fraikin Granollers34 : 28AragonIzvještaj

9. kolo

10.11.2012. 18:00ARS Palma Del Rio26 : 24Academia Octavio VigoIzvještaj
10.11.2012. 18:00Reale Ademar Leon28 : 25HuescaIzvještaj
10.11.2012. 18:30Barcelona31 : 24Fraikin GranollersIzvještaj
10.11.2012. 20:00Cuatro Rayas Valladolid31 : 36AragonIzvještaj
10.11.2012. 20:00Naturhouse La Rioja28 : 23Villa de ArandaIzvještaj
11.11.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna28 : 20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
11.11.2012. 13:00Quabit BM Guadalajara35 : 25CangasIzvještaj
11.11.2012. 17:30Atletico de Madrid32 : 25Ciudad EncantadaIzvještaj

10. kolo

13.11.2012. 20:30Aragon24 : 32BarcelonaIzvještaj
13.11.2012. 21:00Fraikin Granollers32 : 25Reale Ademar LeonIzvještaj
16.11.2012. 20:45Academia Octavio Vigo25 : 23Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
17.11.2012. 18:30Ciudad Encantada27 : 25Naturhouse La RiojaIzvještaj
17.11.2012. 18:30Cangas23 : 20Helvetia AnaitasunaIzvještaj
17.11.2012. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23 : 22ARS Palma Del RioIzvještaj
17.11.2012. 19:00Villa de Aranda30 : 31Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
17.11.2012. 20:15Huesca25 : 27Atletico de MadridIzvještaj

11. kolo

19.11.2012. 20:30Reale Ademar Leon20 : 18AragonIzvještaj
20.11.2012. 20:45Naturhouse La Rioja30 : 26HuescaIzvještaj
21.11.2012. 20:30Cuatro Rayas Valladolid15 : 31BarcelonaIzvještaj
21.11.2012. 20:30Atletico de Madrid30 : 26Fraikin GranollersIzvještaj
23.11.2012. 20:45Academia Octavio Vigo34 : 34Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
24.11.2012. 18:00ARS Palma Del Rio31 : 27CangasIzvještaj
25.11.2012. 12:00Quabit BM Guadalajara31 : 34Ciudad EncantadaIzvještaj
25.11.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna23 : 23Villa de ArandaIzvještaj

12. kolo

27.11.2012. 21:00Barcelona33 : 19Reale Ademar LeonIzvještaj
28.11.2012. 20:30Aragon24 : 24Atletico de MadridIzvještaj
28.11.2012. 20:45Fraikin Granollers25 : 25Naturhouse La RiojaIzvještaj
30.11.2012. 21:00Huesca28 : 28Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
01.12.2012. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto30 : 23Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
01.12.2012. 18:30Cangas28 : 26Academia Octavio VigoIzvještaj
01.12.2012. 18:30Ciudad Encantada23 : 26Helvetia AnaitasunaIzvještaj
01.12.2012. 19:00Villa de Aranda28 : 26ARS Palma Del RioIzvještaj

13. kolo

08.12.2012. 17:00Cuatro Rayas Valladolid21 : 28Reale Ademar LeonIzvještaj
08.12.2012. 18:00Quabit BM Guadalajara32 : 28Fraikin GranollersIzvještaj
08.12.2012. 18:00ARS Palma Del Rio23 : 30Ciudad EncantadaIzvještaj
08.12.2012. 18:00Academia Octavio Vigo29 : 28Villa de ArandaIzvještaj
08.12.2012. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto30 : 29CangasIzvještaj
08.12.2012. 19:30Helvetia Anaitasuna29 : 25HuescaIzvještaj
08.12.2012. 20:00Naturhouse La Rioja27 : 26AragonIzvještaj
09.12.2012. 13:00Atletico de Madrid22 : 25BarcelonaIzvještaj

14. kolo

12.12.2012. 20:30Reale Ademar Leon28 : 29Atletico de MadridIzvještaj
12.12.2012. 20:30Villa de Aranda28 : 26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
12.12.2012. 20:30Ciudad Encantada27 : 33Academia Octavio VigoIzvještaj
12.12.2012. 20:30Cuatro Rayas Valladolid31 : 25CangasIzvještaj
12.12.2012. 20:45Fraikin Granollers26 : 26Helvetia AnaitasunaIzvještaj
12.12.2012. 20:45Aragon34 : 31Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
12.12.2012. 21:00Huesca28 : 28ARS Palma Del RioIzvještaj
12.12.2012. 21:00Barcelona35 : 20Naturhouse La RiojaIzvještaj

15. kolo

15.12.2012. 18:00ARS Palma Del Rio21 : 26Fraikin GranollersIzvještaj
15.12.2012. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto24 : 24Ciudad EncantadaIzvještaj
15.12.2012. 18:00Quabit BM Guadalajara22 : 34BarcelonaIzvještaj
15.12.2012. 18:30Cangas31 : 29Villa de ArandaIzvještaj
15.12.2012. 19:30Academia Octavio Vigo33 : 40HuescaIzvještaj
15.12.2012. 20:00Naturhouse La Rioja25 : 31Reale Ademar LeonIzvještaj
16.12.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna30 : 29AragonIzvještaj
16.12.2012. 19:30Atletico de Madrid32 : 28Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj

16. kolo

01.02.2013.Academia Octavio Vigo25 : 41Fraikin GranollersIzvještaj
02.02.2013.Cangas24 : 23Ciudad EncantadaIzvještaj
02.02.2013.ARS Palma Del Rio28 : 34AragonIzvještaj
02.02.2013.Helvetia Anaitasuna19 : 39BarcelonaIzvještaj
02.02.2013.Villa de Aranda26 : 22Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
02.02.2013.Naturhouse La Rioja31 : 30Atletico de MadridIzvještaj
02.02.2013.Fertiberia Puerto Sagunto28 : 26HuescaIzvještaj
03.02.2013.Quabit BM Guadalajara24 : 29Reale Ademar LeonIzvještaj

17. kolo

05.02.2013. 20:30Barcelona41 : 20ARS Palma Del RioIzvještaj
06.02.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid23 : 31Naturhouse La RiojaIzvještaj
06.02.2013. 20:45Reale Ademar Leon29 : 23Helvetia AnaitasunaIzvještaj
06.02.2013. 21:00Atletico de Madrid35 : 23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
08.02.2013. 20:45Fraikin Granollers25 : 24Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
08.02.2013. 21:00Huesca25 : 21CangasIzvještaj
09.02.2013. 18:30Ciudad Encantada22 : 22Villa de ArandaIzvještaj
09.02.2013. 19:00Aragon34 : 26Academia Octavio VigoIzvještaj

18. kolo

12.02.2013. 20:30Academia Octavio Vigo26 : 38BarcelonaIzvještaj
13.02.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna23 : 27Atletico de MadridIzvještaj
13.02.2013. 21:00Quabit BM Guadalajara26 : 30Naturhouse La RiojaIzvještaj
16.02.2013. 17:30Fertiberia Puerto Sagunto29 : 34AragonIzvještaj
16.02.2013. 18:00ARS Palma Del Rio17 : 22Reale Ademar LeonIzvještaj
16.02.2013. 18:30Ciudad Encantada26 : 30Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
16.02.2013. 18:30Cangas31 : 35Fraikin GranollersIzvještaj
16.02.2013. 19:00Villa de Aranda22 : 22HuescaIzvještaj

19. kolo

19.02.2013. 20:00Atletico de Madrid29 : 25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.02.2013. 20:30Naturhouse La Rioja27 : 27Helvetia AnaitasunaIzvještaj
20.02.2013. 20:45Reale Ademar Leon35 : 25Academia Octavio VigoIzvještaj
22.02.2013. 21:00Huesca28 : 21Ciudad EncantadaIzvještaj
23.02.2013. 18:30Barcelona33 : 17Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
23.02.2013. 20:00Cuatro Rayas Valladolid32 : 28Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
23.02.2013. 20:30Aragon33 : 28CangasIzvještaj
24.02.2013. 17:00Fraikin Granollers27 : 22Villa de ArandaIzvještaj

20. kolo

01.03.2013. 21:00Huesca32 : 25Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
02.03.2013. 18:00ARS Palma Del Rio25 : 30Naturhouse La RiojaIzvještaj
02.03.2013. 18:30Cangas27 : 35BarcelonaIzvještaj
02.03.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23 : 30Reale Ademar LeonIzvještaj
02.03.2013. 18:30Academia Octavio Vigo32 : 38Atletico de MadridIzvještaj
02.03.2013. 19:00Villa de Aranda26 : 26AragonIzvještaj
02.03.2013. 19:15Ciudad Encantada21 : 24Fraikin GranollersIzvještaj
03.03.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna27 : 24Quabit BM GuadalajaraIzvještaj

21. kolo

06.03.2013. 20:45Naturhouse La Rioja29 : 21Academia Octavio VigoIzvještaj
08.03.2013. 20:45Fraikin Granollers30 : 31HuescaIzvještaj
09.03.2013. 18:00Reale Ademar Leon23 : 20CangasIzvještaj
09.03.2013. 18:00Quabit BM Guadalajara28 : 22ARS Palma Del RioIzvještaj
09.03.2013. 18:30Barcelona31 : 27Villa de ArandaIzvještaj
09.03.2013. 18:30Aragon33 : 27Ciudad EncantadaIzvještaj
09.03.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid32 : 28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
10.03.2013. 17:00Atletico de Madrid33 : 20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj

22. kolo

13.03.2013. 20:15Fertiberia Puerto Sagunto26 : 33Naturhouse La RiojaIzvještaj
13.03.2013. 20:30Villa de Aranda17 : 27Reale Ademar LeonIzvještaj
13.03.2013. 20:30Ciudad Encantada21 : 31BarcelonaIzvještaj
13.03.2013. 20:45Cangas31 : 35Atletico de MadridIzvještaj
16.03.2013. 18:00Fraikin Granollers30 : 25Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
16.03.2013. 18:00ARS Palma Del Rio26 : 29Helvetia AnaitasunaIzvještaj
16.03.2013. 18:30Academia Octavio Vigo29 : 25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
17.03.2013. 18:30Huesca28 : 29AragonIzvještaj

23. kolo

20.03.2013. 20:30Atletico de Madrid32 : 18Villa de ArandaIzvještaj
20.03.2013. 20:45Naturhouse La Rioja33 : 26CangasIzvještaj
20.03.2013. 20:45Reale Ademar Leon30 : 29Ciudad EncantadaIzvještaj
20.03.2013. 21:00Barcelona36 : 26HuescaIzvještaj
22.03.2013. 20:45Aragon35 : 32Fraikin GranollersIzvještaj
23.03.2013. 20:00Cuatro Rayas Valladolid25 : 22ARS Palma Del RioIzvještaj
24.03.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna32 : 23Academia Octavio VigoIzvještaj
24.03.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara18 : 22Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj

24. kolo

29.03.2013. 20:45Academia Octavio Vigo27 : 26ARS Palma Del RioIzvještaj
30.03.2013. 18:00Aragon38 : 36Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
30.03.2013. 18:00Huesca26 : 25Reale Ademar LeonIzvještaj
30.03.2013. 18:30Ciudad Encantada26 : 27Atletico de MadridIzvještaj
30.03.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto27 : 28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
30.03.2013. 18:30Cangas26 : 26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
30.03.2013. 19:00Villa de Aranda31 : 24Naturhouse La RiojaIzvještaj
31.03.2013. 12:30Fraikin Granollers22 : 27BarcelonaIzvještaj

25. kolo

13.04.2013. 18:00ARS Palma Del Rio24 : 24Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
13.04.2013. 18:00Quabit BM Guadalajara25 : 31Villa de ArandaIzvještaj
13.04.2013. 18:30Reale Ademar Leon25 : 23Fraikin GranollersIzvještaj
13.04.2013. 19:00Barcelona42 : 28AragonIzvještaj
13.04.2013. 20:00Naturhouse La Rioja30 : 32Ciudad EncantadaIzvještaj
13.04.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid31 : 23Academia Octavio VigoIzvještaj
14.04.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna26 : 24CangasIzvještaj
14.04.2013. 19:00Atletico de Madrid36 : 31HuescaIzvještaj

26. kolo

16.04.2013. 20:00Barcelona35 : 17Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
17.04.2013. 21:00Fraikin Granollers26 : 25Atletico de MadridIzvještaj
20.04.2013. 17:30Ciudad Encantada24 : 23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
20.04.2013. 18:30Cangas29 : 25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.04.2013. 18:30Aragon35 : 34Reale Ademar LeonIzvještaj
20.04.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23 : 21Academia Octavio VigoIzvještaj
20.04.2013. 19:00Villa de Aranda22 : 28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
20.04.2013. 20:15Huesca27 : 36Naturhouse La RiojaIzvještaj

27. kolo

23.04.2013. 21:00Reale Ademar Leon25 : 30BarcelonaIzvještaj
23.04.2013. 21:00Atletico de Madrid35 : 32AragonIzvještaj
26.04.2013. 20:45Academia Octavio Vigo23 : 28CangasIzvještaj
27.04.2013. 18:00ARS Palma Del Rio29 : 28Villa de ArandaIzvještaj
27.04.2013. 20:00Naturhouse La Rioja31 : 27Fraikin GranollersIzvještaj
27.04.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna25 : 24Ciudad EncantadaIzvještaj
27.04.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid26 : 20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
28.04.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara27 : 25HuescaIzvještaj

28. kolo

10.05.2013. 20:45Fraikin Granollers29 : 25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
11.05.2013. 18:00Reale Ademar Leon22 : 22Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
11.05.2013. 18:30Cangas22 : 27Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
11.05.2013. 18:30Aragon40 : 33Naturhouse La RiojaIzvještaj
11.05.2013. 18:30Ciudad Encantada32 : 23ARS Palma Del RioIzvještaj
11.05.2013. 19:00Villa de Aranda27 : 33Academia Octavio VigoIzvještaj
11.05.2013. 19:00Barcelona35 : 26Atletico de MadridIzvještaj
12.05.2013. 20:15Huesca29 : 28Helvetia AnaitasunaIzvještaj

29. kolo

17.05.2013. 20:30ARS Palma Del Rio27 : 26HuescaIzvještaj
18.05.2013. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto25 : 20Villa de ArandaIzvještaj
18.05.2013. 18:30Naturhouse La Rioja33 : 31BarcelonaIzvještaj
18.05.2013. 18:30Cangas25 : 24Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
18.05.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna26 : 27Fraikin GranollersIzvještaj
19.05.2013. 12:30Academia Octavio Vigo28 : 22Ciudad EncantadaIzvještaj
19.05.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara32 : 27AragonIzvještaj
19.05.2013. 19:00Atletico de Madrid32 : 26Reale Ademar LeonIzvještaj

30. kolo

25.05.2013.Cuatro Rayas Valladolid30 : 25Atletico de MadridIzvještaj
25.05.2013.Huesca30 : 29Academia Octavio VigoIzvještaj
25.05.2013.Ciudad Encantada25 : 26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
25.05.2013.Reale Ademar Leon30 : 32Naturhouse La RiojaIzvještaj
25.05.2013.Villa de Aranda25 : 23CangasIzvještaj
25.05.2013.Barcelona39 : 23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
25.05.2013.Aragon31 : 29Helvetia AnaitasunaIzvještaj
25.05.2013.Fraikin Granollers30 : 22ARS Palma Del RioIzvještaj