Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Hrvatski nogometni kup 2012/13 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

1. pretkolo

28.08.2012. 16:00Vrsar5 : 0Tomislav PanIzvještaj
29.08.2012. 16:00Mladost Repušnica1 : 2ZrinskiIzvještaj
29.08.2012. 16:00Gorica4 : 0Sloboda SlakovecIzvještaj
29.08.2012. 16:00Novalja3 : 1ZagorecIzvještaj
29.08.2012. 16:00Zelina9 : 0Mladost M. OtokIzvještaj
29.08.2012. 16:00Ivančica6 : 5OriolikIzvještaj
29.08.2012. 16:00Virovitica1 : 4SplitIzvještaj
29.08.2012. 16:00GOŠK Dubrovnik3 : 0Jedinstvo Omladinac-
29.08.2012. 16:00Slunj2 : 1ZadrugarIzvještaj
29.08.2012. 16:00Bjelovar1 : 2VinodolIzvještaj
29.08.2012. 16:00Koprivnica5 : 4Vuteks SlogaIzvještaj
29.08.2012. 16:00Krka0 : 3Nedelišće-
29.08.2012. 16:00Libertas2 : 1Mladost ŽdraloviIzvještaj
29.08.2012. 16:00Tekstilac5 : 6VišnjevacIzvještaj
29.08.2012. 17:00Lokomotiva7 : 0Slavija PleternicaIzvještaj
29.08.2012. 18:00Zadar5 : 1BelišćeIzvještaj

1/16 finala

25.09.2012. 15:30Vrsar0 : 3DinamoIzvještaj
25.09.2012. 15:30Gorica3 : 0Inter-ZaprešićIzvještaj
25.09.2012. 17:00Lokomotiva4 : 2SegestaIzvještaj
26.09.2012. 15:30Zrinski0 : 4ZagrebIzvještaj
26.09.2012. 15:30Višnjevac1 : 2Istra 1961Izvještaj
26.09.2012. 15:30Koprivnica2 : 1 *PomoracIzvještaj
26.09.2012. 15:30Zelina3 : 0Karlovac-
26.09.2012. 15:30Slunj0 : 4HajdukIzvještaj
26.09.2012. 15:30Novalja0 : 1OsijekIzvještaj
26.09.2012. 15:30Nedelišće1 : 0 *RijekaIzvještaj
26.09.2012. 15:30Vinodol0 : 2CibaliaIzvještaj
26.09.2012. 15:30Ivančica1 : 2Slaven BelupoIzvještaj
26.09.2012. 15:30GOŠK Dubrovnik4 : 3 **ŠibenikIzvještaj
26.09.2012. 15:30Libertas3 : 0Varaždin-
26.09.2012. 16:30Zadar2 : 0KonavljaninIzvještaj
26.09.2012. 18:00Split5 : 1ZagoraIzvještaj

Osmina finala

30.10.2012. 15:00Zagreb1 : 2ZelinaIzvještaj
30.10.2012. 15:00Dinamo2 : 3 *ZadarIzvještaj
30.10.2012. 17:00Osijek3 : 2 *Istra 1961Izvještaj
30.10.2012. 17:00Slaven Belupo2 : 0 *KoprivnicaIzvještaj
30.10.2012. 17:00Lokomotiva3 : 2LibertasIzvještaj
31.10.2012. 14:30GOŠK Dubrovnik2 : 0 *NedelišćeIzvještaj
31.10.2012. 17:00Cibalia1 : 0GoricaIzvještaj
31.10.2012. 17:00Hajduk2 : 1SplitIzvještaj

Četvrtfinale

20.11.2012. 13:30GOŠK Dubrovnik0 : 1LokomotivaIzvještaj
20.11.2012. 17:00Zadar1 : 0Slaven BelupoIzvještaj
21.11.2012. 17:00Cibalia1 : 1OsijekIzvještaj
27.11.2012. 13:30Zelina1 : 1HajdukIzvještaj
27.11.2012. 14:00Lokomotiva0 : 0GOŠK DubrovnikIzvještaj
27.11.2012. 17:00Osijek1 : 3CibaliaIzvještaj
28.11.2012. 17:00Slaven Belupo3 : 1ZadarIzvještaj
12.12.2012. 17:00Hajduk2 : 0ZelinaIzvještaj

Polufinale

03.04.2013. 19:00Cibalia1 : 1LokomotivaIzvještaj
10.04.2013. 19:00Slaven Belupo1 : 2HajdukIzvještaj
17.04.2013. 19:00Lokomotiva3 : 0CibaliaIzvještaj
17.04.2013. 19:00Hajduk1 : 1Slaven BelupoIzvještaj

Finale

08.05.2013. 19:30Hajduk2 : 1LokomotivaIzvještaj
22.05.2013. 20:15Lokomotiva3 : 3HajdukIzvještaj