Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Euroliga 2011/12 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

Euroliga, kvalifikacije

Rezultati

29.09.2011. 17:00Cibona77 : 70CholetIzvještaj
29.09.2011. 18:00Alba Berlin82 : 60VEF Riga-
29.09.2011. 19:45Lietuvos Rytas83 : 64Budućnost VOLIIzvještaj
29.09.2011. 20:45Proximus Spirou61 : 59BC Doneck-
30.09.2011. 17:00PAOK64 : 77Galatasaray OdeabankIzvještaj
30.09.2011. 18:00Himki74 : 67PGE Turow Zgorzelec-
30.09.2011. 19:45Asvel Basket80 : 72Gravelines DunkerqueIzvještaj
30.09.2011. 20:45ČEZ Nymburk69 : 57Banvit-
01.10.2011. 16:00Lietuvos Rytas88 : 71CibonaIzvještaj
01.10.2011. 17:00Proximus Spirou74 : 63Alba Berlin-
01.10.2011. 19:00Galatasaray Odeabank93 : 83Asvel Basket-
01.10.2011. 20:00Himki79 : 86ČEZ Nymburk-

Euroliga, skupina A

1. kolo

19.10.2011. 19:00Fenerbahçe Ülker66 : 69Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
19.10.2011. 20:45Cantu80 : 69SLUC NancyIzvještaj
21.10.2011. 20:30Dominion Bilbao Basket76 : 61OlympiakosIzvještaj

2. kolo

26.10.2011. 20:00Baskonia Vitoria Gasteiz81 : 69CantuIzvještaj
27.10.2011. 20:45SLUC Nancy87 : 73Dominion Bilbao BasketIzvještaj
27.10.2011. 20:45Olympiakos81 : 74Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj

3. kolo

02.11.2011. 20:00Baskonia Vitoria Gasteiz81 : 79OlympiakosIzvještaj
03.11.2011. 18:45Fenerbahçe Ülker90 : 86SLUC NancyIzvještaj
03.11.2011. 20:45Cantu78 : 69Dominion Bilbao BasketIzvještaj

4. kolo

09.11.2011. 20:45Cantu64 : 63OlympiakosIzvještaj
09.11.2011. 20:45Dominion Bilbao Basket70 : 73Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj
10.11.2011. 20:45SLUC Nancy90 : 85Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj

5. kolo

16.11.2011. 19:15Fenerbahçe Ülker85 : 83 *CantuIzvještaj
16.11.2011. 20:30Baskonia Vitoria Gasteiz84 : 89Dominion Bilbao BasketIzvještaj
16.11.2011. 21:00Olympiakos91 : 78SLUC NancyIzvještaj

6. kolo

23.11.2011. 18:00Olympiakos88 : 81Dominion Bilbao BasketIzvještaj
24.11.2011. 20:45SLUC Nancy76 : 75CantuIzvještaj
24.11.2011. 20:45Baskonia Vitoria Gasteiz90 : 85 *Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj

7. kolo

30.11.2011. 21:00Dominion Bilbao Basket97 : 75SLUC NancyIzvještaj
01.12.2011. 19:00Fenerbahçe Ülker86 : 70OlympiakosIzvještaj
01.12.2011. 20:45Cantu71 : 68Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj

8. kolo

07.12.2011. 20:30Dominion Bilbao Basket64 : 67CantuIzvještaj
07.12.2011. 21:00SLUC Nancy53 : 73Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj
08.12.2011. 21:00Olympiakos84 : 82Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj

9. kolo

14.12.2011. 21:00Baskonia Vitoria Gasteiz90 : 55SLUC NancyIzvještaj
15.12.2011. 19:00Fenerbahçe Ülker70 : 80Dominion Bilbao BasketIzvještaj
15.12.2011. 20:00Olympiakos86 : 61CantuIzvještaj

10. kolo

22.12.2011. 20:00Dominion Bilbao Basket77 : 72Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
22.12.2011. 20:00SLUC Nancy74 : 79OlympiakosIzvještaj
22.12.2011. 20:00Cantu76 : 83Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj

Euroliga, skupina B

1. kolo

17.10.2011. 20:45Žalgiris74 : 87CSKA MoskvaIzvještaj
20.10.2011. 20:45Panathinaikos Superfoods98 : 77Unicaja MálagaIzvještaj
20.10.2011. 21:00Brose Baskets96 : 65ZagrebIzvještaj

2. kolo

25.10.2011. 20:45Unicaja Málaga85 : 78 *ŽalgirisIzvještaj
26.10.2011. 18:15CSKA Moskva94 : 74Brose BasketsIzvještaj
26.10.2011. 19:00Zagreb62 : 81Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

3. kolo

02.11.2011. 20:45Zagreb47 : 89CSKA MoskvaIzvještaj
03.11.2011. 21:00Brose Baskets78 : 79Unicaja MálagaIzvještaj
04.11.2011. 20:45Panathinaikos Superfoods92 : 75ŽalgirisIzvještaj

4. kolo

09.11.2011. 20:45Unicaja Málaga99 : 85ZagrebIzvještaj
10.11.2011. 18:45Žalgiris81 : 70Brose BasketsIzvještaj
10.11.2011. 21:00Panathinaikos Superfoods76 : 78 *CSKA MoskvaIzvještaj

5. kolo

16.11.2011. 17:15CSKA Moskva77 : 66Unicaja MálagaIzvještaj
16.11.2011. 20:45Zagreb80 : 78ŽalgirisIzvještaj
17.11.2011. 20:45Brose Baskets79 : 76Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

6. kolo

23.11.2011. 17:15CSKA Moskva95 : 82ŽalgirisIzvještaj
24.11.2011. 20:45Unicaja Málaga76 : 77Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
24.11.2011. 21:00Zagreb86 : 74Brose BasketsIzvještaj

7. kolo

30.11.2011. 18:45Žalgiris67 : 65Unicaja MálagaIzvještaj
30.11.2011. 20:45Brose Baskets78 : 81CSKA MoskvaIzvještaj
30.11.2011. 21:00Panathinaikos Superfoods94 : 76ZagrebIzvještaj

8. kolo

07.12.2011. 17:15CSKA Moskva87 : 74ZagrebIzvještaj
07.12.2011. 18:45Žalgiris59 : 94Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
08.12.2011. 19:00Unicaja Málaga79 : 90Brose BasketsIzvještaj

9. kolo

14.12.2011. 17:15CSKA Moskva91 : 75Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
14.12.2011. 20:45Zagreb67 : 82Unicaja MálagaIzvještaj
15.12.2011. 20:00Brose Baskets68 : 82ŽalgirisIzvještaj

10. kolo

21.12.2011. 20:00Unicaja Málaga83 : 91CSKA MoskvaIzvještaj
21.12.2011. 20:00Panathinaikos Superfoods71 : 66Brose BasketsIzvještaj
21.12.2011. 20:00Žalgiris87 : 76ZagrebIzvještaj

Euroliga, skupina C

1. kolo

20.10.2011. 19:00Partizan NIS73 : 84Anadolu EfesIzvještaj
20.10.2011. 20:30Proximus Spirou76 : 100Real MadridIzvještaj
20.10.2011. 20:45EA7 Emporio Armani Milano89 : 82Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

2. kolo

26.10.2011. 19:30Anadolu Efes79 : 80Proximus SpirouIzvještaj
27.10.2011. 20:45Real Madrid85 : 78EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
27.10.2011. 21:00Maccabi FOX Tel Aviv70 : 66Partizan NISIzvještaj

3. kolo

03.11.2011. 20:00Maccabi FOX Tel Aviv88 : 82Real MadridIzvještaj
03.11.2011. 20:45Partizan NIS91 : 81Proximus SpirouIzvještaj
03.11.2011. 20:45EA7 Emporio Armani Milano54 : 62Anadolu EfesIzvještaj

4. kolo

10.11.2011. 19:00Anadolu Efes72 : 79Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
10.11.2011. 20:30Proximus Spirou76 : 81EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
10.11.2011. 20:45Partizan NIS80 : 79Real MadridIzvještaj

5. kolo

17.11.2011. 20:00Maccabi FOX Tel Aviv69 : 59Proximus SpirouIzvještaj
17.11.2011. 20:45Real Madrid104 : 84Anadolu EfesIzvještaj
17.11.2011. 20:45EA7 Emporio Armani Milano65 : 69Partizan NISIzvještaj

6. kolo

23.11.2011. 19:00Anadolu Efes67 : 58Partizan NISIzvještaj
24.11.2011. 19:00Real Madrid93 : 89Proximus SpirouIzvještaj
24.11.2011. 20:00Maccabi FOX Tel Aviv85 : 76EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj

7. kolo

30.11.2011. 20:30Proximus Spirou62 : 66Anadolu EfesIzvještaj
01.12.2011. 20:45Partizan NIS74 : 71Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
01.12.2011. 20:45EA7 Emporio Armani Milano65 : 72Real MadridIzvještaj

8. kolo

07.12.2011. 19:00Anadolu Efes84 : 70EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
08.12.2011. 20:30Proximus Spirou84 : 79Partizan NISIzvještaj
08.12.2011. 20:45Real Madrid88 : 64Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

9. kolo

14.12.2011. 20:45Real Madrid101 : 83Partizan NISIzvještaj
14.12.2011. 20:45EA7 Emporio Armani Milano88 : 53Proximus SpirouIzvještaj
15.12.2011. 20:45Maccabi FOX Tel Aviv96 : 57Anadolu EfesIzvještaj

10. kolo

22.12.2011. 18:15Anadolu Efes66 : 75Real MadridIzvještaj
22.12.2011. 20:45Partizan NIS66 : 72EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
22.12.2011. 20:45Proximus Spirou69 : 86Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

Euroliga, skupina D

1. kolo

19.10.2011. 18:00Uniks Kazan71 : 79Montepaschi SienaIzvještaj
19.10.2011. 20:45Asseco Prokom Gdynia72 : 76Galatasaray OdeabankIzvještaj
20.10.2011. 20:45Union Olimpija64 : 86Barcelona LassaIzvještaj

2. kolo

27.10.2011. 19:00Galatasaray Odeabank64 : 68Uniks KazanIzvještaj
27.10.2011. 20:00Montepaschi Siena79 : 57Union OlimpijaIzvještaj
27.10.2011. 20:45Barcelona Lassa88 : 61Asseco Prokom GdyniaIzvještaj

3. kolo

02.11.2011. 20:45Union Olimpija70 : 62Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
02.11.2011. 20:45Montepaschi Siena103 : 77Galatasaray OdeabankIzvještaj
03.11.2011. 17:00Uniks Kazan65 : 93Barcelona LassaIzvještaj

4. kolo

09.11.2011. 19:00Union Olimpija70 : 79Galatasaray OdeabankIzvještaj
09.11.2011. 20:45Asseco Prokom Gdynia68 : 72Uniks KazanIzvještaj
10.11.2011. 20:45Barcelona Lassa92 : 75Montepaschi SienaIzvještaj

5. kolo

17.11.2011. 17:00Uniks Kazan81 : 51Union OlimpijaIzvještaj
17.11.2011. 19:00Galatasaray Odeabank66 : 70Barcelona LassaIzvještaj
17.11.2011. 20:00Montepaschi Siena84 : 73Asseco Prokom GdyniaIzvještaj

6. kolo

23.11.2011. 20:45Montepaschi Siena73 : 79Uniks KazanIzvještaj
24.11.2011. 19:00Galatasaray Odeabank78 : 76 *Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
24.11.2011. 20:45Barcelona Lassa72 : 46Union OlimpijaIzvještaj

7. kolo

01.12.2011. 16:00Uniks Kazan72 : 61Galatasaray OdeabankIzvještaj
01.12.2011. 19:00Union Olimpija57 : 63Montepaschi SienaIzvještaj
01.12.2011. 20:45Asseco Prokom Gdynia45 : 76Barcelona LassaIzvještaj

8. kolo

07.12.2011. 20:45Asseco Prokom Gdynia67 : 52Union OlimpijaIzvještaj
08.12.2011. 19:00Galatasaray Odeabank63 : 67Montepaschi SienaIzvještaj
08.12.2011. 20:45Barcelona Lassa63 : 50Uniks KazanIzvještaj

9. kolo

14.12.2011. 18:15Galatasaray Odeabank80 : 59Union OlimpijaIzvještaj
15.12.2011. 17:00Uniks Kazan68 : 41Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
15.12.2011. 20:45Montepaschi Siena77 : 74Barcelona LassaIzvještaj

10. kolo

21.12.2011. 20:45Union Olimpija63 : 76Uniks KazanIzvještaj
21.12.2011. 20:45Asseco Prokom Gdynia53 : 79Montepaschi SienaIzvještaj
21.12.2011. 20:45Barcelona Lassa79 : 50Galatasaray OdeabankIzvještaj

Euroliga, Top 16, skupina E

1. kolo

18.01.2012. 20:45Olympiakos78 : 86CSKA MoskvaIzvještaj
19.01.2012. 19:30Anadolu Efes68 : 62Galatasaray OdeabankIzvještaj

2. kolo

25.01.2012. 17:15CSKA Moskva96 : 68Anadolu EfesIzvještaj
26.01.2012. 19:00Galatasaray Odeabank78 : 77 *OlympiakosIzvještaj

3. kolo

01.02.2012. 19:45Olympiakos83 : 65Anadolu EfesIzvještaj
02.02.2012. 17:15CSKA Moskva85 : 70Galatasaray OdeabankIzvještaj

4. kolo

08.02.2012. 19:30Anadolu Efes65 : 67OlympiakosIzvještaj
09.02.2012. 19:00Galatasaray Odeabank68 : 64CSKA MoskvaIzvještaj

5. kolo

22.02.2012. 17:15CSKA Moskva96 : 64OlympiakosIzvještaj
22.02.2012. 19:30Galatasaray Odeabank64 : 58Anadolu EfesIzvještaj

6. kolo

01.03.2012.Olympiakos88 : 81Galatasaray OdeabankIzvještaj
01.03.2012.Anadolu Efes65 : 82CSKA MoskvaIzvještaj

Euroliga, Top 16, skupina F

1. kolo

18.01.2012. 20:45Montepaschi Siena81 : 67Dominion Bilbao BasketIzvještaj
19.01.2012. 20:45Unicaja Málaga80 : 81Real MadridIzvještaj

2. kolo

25.01.2012. 20:00Real Madrid69 : 88Montepaschi SienaIzvještaj
25.01.2012. 20:30Dominion Bilbao Basket85 : 70Unicaja MálagaIzvještaj

3. kolo

01.02.2012. 20:45Real Madrid89 : 73Dominion Bilbao BasketIzvještaj
02.02.2012. 20:45Unicaja Málaga68 : 91Montepaschi SienaIzvještaj

4. kolo

08.02.2012. 20:00Montepaschi Siena84 : 69Unicaja MálagaIzvještaj
08.02.2012. 20:30Dominion Bilbao Basket93 : 69Real MadridIzvještaj

5. kolo

22.02.2012. 19:00Dominion Bilbao Basket60 : 59Montepaschi SienaIzvještaj
23.02.2012. 20:45Real Madrid86 : 65Unicaja MálagaIzvještaj

6. kolo

01.03.2012.Montepaschi Siena90 : 102Real MadridIzvještaj
01.03.2012.Unicaja Málaga55 : 59Dominion Bilbao BasketIzvještaj

Euroliga, Top 16, skupina G

1. kolo

18.01.2012. 17:00Uniks Kazan76 : 71Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj
19.01.2012. 20:45EA7 Emporio Armani Milano57 : 78Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

2. kolo

25.01.2012. 20:00Fenerbahçe Ülker65 : 63EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
25.01.2012. 20:45Panathinaikos Superfoods83 : 89Uniks KazanIzvještaj

3. kolo

01.02.2012. 17:00Uniks Kazan59 : 44EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
02.02.2012. 19:30Fenerbahçe Ülker56 : 77Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

4. kolo

08.02.2012. 20:45EA7 Emporio Armani Milano63 : 58Uniks KazanIzvještaj
09.02.2012. 20:45Panathinaikos Superfoods72 : 62Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj

5. kolo

23.02.2012. 19:00Fenerbahçe Ülker94 : 87 *Uniks KazanIzvještaj
23.02.2012. 21:00Panathinaikos Superfoods58 : 67EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj

6. kolo

29.02.2012.Uniks Kazan63 : 68Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
29.02.2012.EA7 Emporio Armani Milano85 : 72Fenerbahçe ÜlkerIzvještaj

Euroliga, Top 16, skupina H

1. kolo

19.01.2012. 18:45Žalgiris76 : 84Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
19.01.2012. 20:45Barcelona Lassa65 : 60CantuIzvještaj

2. kolo

25.01.2012. 20:45Cantu79 : 78ŽalgirisIzvještaj
26.01.2012. 20:45Maccabi FOX Tel Aviv57 : 71Barcelona LassaIzvještaj

3. kolo

02.02.2012. 20:45Barcelona Lassa94 : 80ŽalgirisIzvještaj
02.02.2012. 20:45Cantu82 : 74Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

4. kolo

09.02.2012. 18:45Žalgiris58 : 67Barcelona LassaIzvještaj
09.02.2012. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv75 : 60CantuIzvještaj

5. kolo

23.02.2012. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv70 : 66ŽalgirisIzvještaj
23.02.2012. 20:45Cantu62 : 63Barcelona LassaIzvještaj

6. kolo

29.02.2012.Žalgiris71 : 77CantuIzvještaj
29.02.2012.Barcelona Lassa70 : 67Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

Euroliga, završnica

Četvrtfinale

20.03.2012. 19:00Barcelona Lassa78 : 66Uniks KazanIzvještaj
20.03.2012. 21:00Panathinaikos Superfoods93 : 73Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
21.03.2012. 17:15CSKA Moskva98 : 71Dominion Bilbao BasketIzvještaj
21.03.2012. 20:45Montepaschi Siena75 : 82OlympiakosIzvještaj
22.03.2012. 20:00Panathinaikos Superfoods92 : 94 *Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
22.03.2012. 20:45Barcelona Lassa66 : 63Uniks KazanIzvještaj
23.03.2012. 17:15CSKA Moskva79 : 60Dominion Bilbao BasketIzvještaj
23.03.2012. 20:45Montepaschi Siena81 : 80OlympiakosIzvještaj
27.03.2012. 18:00Uniks Kazan56 : 67Barcelona LassaIzvještaj
27.03.2012. 20:45Maccabi FOX Tel Aviv65 : 62Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
28.03.2012. 19:00Dominion Bilbao Basket94 : 81CSKA MoskvaIzvještaj
28.03.2012. 20:00Olympiakos75 : 55Montepaschi SienaIzvještaj
29.03.2012. 21:05Maccabi FOX Tel Aviv69 : 78Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
30.03.2012. 20:30Dominion Bilbao Basket71 : 73CSKA MoskvaIzvještaj
30.03.2012. 20:45Olympiakos76 : 69Montepaschi SienaIzvještaj
05.04.2012. 20:45Panathinaikos Superfoods86 : 85Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

Polufinale

11.05.2012. 17:00CSKA Moskva66 : 64Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
11.05.2012. 20:00Olympiakos68 : 64Barcelona LassaIzvještaj

Finale

13.05.2012. 20:00CSKA Moskva61 : 62OlympiakosIzvještaj

Za 3. mjesto

13.05.2012. 17:00Panathinaikos Superfoods69 : 74Barcelona LassaIzvještaj